Hakkımızda
Fikirci Patent

Fikirci Ajans; Reklam sektörüne farklı bir bir bakış açısı getirebilmek, sektörde yeni bir soluk olabilmek adına özgün fikir ve tasarımlarımızla yola çıkan genç ve yenilikçi bir ekibiz.

'Ne yaparsan yap, en iyisini yap!' felsefesini kendimize ana başlık olarak seçtik ve yaptığımız her işi 'en iyi'ler kategorisine dahil etmek için çalışıyoruz.

İyi reklam pahalı olur fikrine karşılık, iyi reklamın yalnızca iyi bir ekip çalışması ve iyi fikirlerle olabileceğine inanıyoruz. Bunun da reklam vereni, sektörünü, pazarda ki konumunu iyi analiz etmekten ve tanımaktan geçtiğini biliyoruz. O yüzden işe sizi iyi tanıyarak başlıyoruz. Marka bağımlısı olan ekibimizle kurumsal kimliğinizi oluşturmaktan başlayarak, sizi akıllara kazınan ve tercih edilen bir marka haline getiriyoruz.

PR(Page Rank) çalışmalarımızla var olan sorunlarınıza çözümler üretiyor, olası aksaklıkları önceden tahmin ediyor ve yeni yollar açıyoruz. Sadece zor günlerinizde değil, sizin ve kuruluşunuz için özel olan günlerde de size özel konseptlerle organizasyonlar hazırlıyor ve sizi 'neyi, nerde, nasıl, kiminle yapacağız?' stresinden kurtarıyoruz.

Fikirci Ajans ekibi olarak size yalnızca tanıtım ve reklam konusunda değil, A'dan Z'ye tam anlamıyla kusursuz bir hizmet sunuyoruz.